Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi


Cyprus International Uluslararasi Kibris Universitesi University 2.jpgCyprus International Uluslararasi Kibris Universitesi University.jpgCyprus International University.jpgCyprus International Uluslararasi Kibris Universitesi University 3.jpgCyprus International University1.jpg

Lefkoşa'da bulunan Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, İngilizce dil enstitüsü olarak, 1997 yılında kuruldu.

Üniversite, tüm akademik ve sosyal faaliyetleri ile öğrencilerine Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin en büyük özel kurumlarda birinde eğitim alma fırsatı vermektedir.

Olağanüstü uluslararası akademik kadrosu ile Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, özel eğitimde yüksek değer sağlamaktadır ve kendi eğitim kalitesine özel ilgi göstermektedir.

Üniversite, kuruluşundan bu yana uluslararası standartlarda kaliteli ingilizce eğitim vermesiyle bilinmektedir.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi tüm fakülte ve bölümleri için gerekli olan eşitlik sertifikalarının hepsini başarıyla almıştır.

1997 yılında kurulduğu günden bu yana, Üniversite'nin akademik altyapısı ve öğrenci nüfusunda benzeri görülmemiş bir büyüme olmuştur.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi'nin nitelikli eğitimi, iyi donanımlı modern kampüsü dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler çekmektir.

Şehir merkezi kampüse sadece 5 km uzaklıktadır. Üniversite kampüsü Ercan Havaalanından 11km, Girne'den 30 km ve Gazimağusa'dan 50 km uzaklıktadır.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi öğrencilerine tam verimle taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Üniversitenin ücretsiz servisi kampüsten şehir merkezine haftanın her günü ve tatil günlerinde hemen hemen her saat kalkmaktadır. Servis saatleri yaklaşık olarak sabah 08:00 den akşam 21:00 e kadar devam etmektedir. Bunun dışında Kuzey Kıbrıs'ta, (kendi özel aracı olmayanlar için) Kıbrıs'ın her bölgesine ulaşım sağlayan özel taksiler ve şirketler bulunmaktadır.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi - Ercan Havaalanı Ulaşım, Transfer Ücretleri

Kuzey Kıbrıs firması olan PickUp North Cyprus, her kesimden yolcuya; turist, işadamı, öğrenci, tatil grupları gibi, profesyonel taksi transfer hizmeti sağlamaktadır. Firma, çok çeşitli araçlarla hizmet vermektedir.

Pickup North Cyprus Kuzey Kıbrıs'ta ilk ve en uygun bütçeli olan paylaşımlı transfer hizmeti sunar. Paylaşımlı transfer hizmetinde, tüm yolcular, diğer yolcularla birlikte aynı aracı en uygun maliyetle paylaşırlar.

  • Paylaşımlı Transfer Kişi Başı: 1 Kişi 29 TL | 2 Kişi 55 TL | 3 Kişi 65 TL | 4 Kişi 75 TL | 5 Kişi 75 TL
  • Özel Transfer Araç Başı: Taksi 1-3 Kişi 69 TL | Taksi 1-6 Kişi 89 TL
  • VIP Transfer (Limuzin ile): Taksi 1-3 Kişi 400 TL | Taksi 1-6 Kişi 530 TL

Ercan Havalimanı'ndan Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi'ne gidecekseniz bu bağlantıyı tıklayarak doğrudan rezervasyon sayfasına gidebilirsiniz.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi'nden Ercan Havalimanı'na gidecekseniz bu bağlantıyı tıklayarak doğrudan rezervasyon sayfasına gidebilirsiniz.