PickUp North Cyprus Hakkında


PickUp North Cyprus Taksi Transfer olarak Kıbrıs'ta, turizm ve ulaşım alanında uzun yıllar hizmet vermenin oluşturduğu bilgi, tecrübe ve deneyimle yola çıkarak, profesyonel bir yapıyla taksi, minibüs ve otobüs transferlerinde güvenilir bir şekilde en uygun ücretlerle, en iyi hizmeti sağlamak için güçlü bir oluşum yarattık. Kuzey Kıbrıs’ta bir ilki başararak KAPIDAN KAPIYA Havalimanı transfer hizmeti anlayışını benimsedik. Pickup North Cyprus, 1996'dan beri Kıbrıs'taki lider seyahat acentelerinden biri olan Mtstur'un bir yan kuruluşu olup 2015 yılından beri dünyanın her yerinden gelen misafirlerine transfer hizmeti vermektedir.

Kuzey Kıbrıs'ta tatilci, öğrenci, çalışan, işadamı, firmalar, acenteler, bayi gurupları ve tatil guruplarının kısaca hemen hemen her kesimin ihtiyacına uygun paylaşımlı transfer, özel transfer ve vip taksi transferi hizmetlerini fark yaratacak şekilde yeniden tanımlayıp, PickUp North Cyprus Taksi Transfer olarak düşük fiyatlarla birlikte alternatif transfer hizmeti seçeneklerini sizlerle buluşturduk. Hedefimiz, transfer hizmeti servislerimizle sizleri, rahat, stressiz bir şekilde varış noktanıza hızlı, güvenli ve bütçenizi zorlamadan ulaştırmaktır. Tüm araçlarımız klimalı, lisanslı ve sigortalıdır.

Ve şimdi bünyemize Araç kiralama hizmetini de eklemiş olmaktayız. Hızlı güvenilir ve zamanında hizmet almak artık çok daha kolay. PickUp North Cyprus olarak görevimiz en profesyonel hizmeti sağlamaktır. Ve fiyatlarımız hizmet kalitesinden ödün vermeden hazırlanmış, piyasadaki, bütçenize en uygun ücretlerdir.