Baf (Paphos) Uluslararası Havalimanı


Paphos Baf International Airport Original.jpgPaphos Baf International Airport Check In Hall.jpgPaphos Baf International Airport 3.jpg

Baf Havalimanı Güney Kıbrıs'ın ikinci büyük havaalanıdır.

Havaalanı şehirden 8 km mesafede bulunmaktadır. Yeni terminal binası 2008 yılında yenilenip, açılmıştır. Havaalanı yolcularına, gümrüksüz alışveriş dükkânları, kahve ve hediyelik eşya dükkânları ile araç kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Geliş ve dönüşler için, Baf Uluslararası Havalimanı terminal binasında birer bölüm bulunmaktadır. Baf Havaalanı charter ve tarifeli uçuş seferleri yapmaktadır. Birleşik krallıktan, Baf havaalanına birçok charter uçuş seferi düzenleyen firma bulunmaktadır. Aynı zamanda diğer Avrupa ülkelerinden de direk uçuş seferleri sağlanmaktadır.

Baf Havalimanına Monarch, First Choice, Easy Jet, British Airways and Thomson gibi birçok tur operatörü ve havayolu firması hizmet vermektedir.

Havalimanına ulaşımda, havaalanı taksileri ve münibüsleri en çok kullanılan hizmetlerdendir. Bu servislerin tümü firmamız Pickup North Cyprus tarafından en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Fiyatlarımızı görmek için lütfen taksi transfer rezervasyon sayfasına gidiniz.

Lütfen dikkatle okuyunuz

  1. Havalimanına gidiyorsanız, adresinizden alınma saati, yolculuğunuzdan 1 gün önce 19:00 ile 21:00 arasında SMS ile bildirilir.
  2. Havalimanından alınacaksanız, çıkış kapısında karşılama, yolcu adı veya mtstur yazılı logo ile olacaktır.
  3. Paylaşımlı transfer için kişi başı 1 küçük ve 1 büyük valizden fazlası varsa lütfen belirtin. Bildirilmeyen ek valizler araca alınmaz.
  4. Yolculuğunuza saat kalana kadar revervasyon yapabilirsiniz.