Larnaka Uluslararası Havalimanı


Larnaca International Airport.jpgLarnaca International Airport 2.jpgLarnaca International Airport 3.jpgLarnaca International Airport 4.jpg

Larnaka Uluslararası Havaalanı, Güney Kıbrıs'ın uluslararası ana havaalanıdır. Larnaka'nın 5 km güneyinde ve şehir merkezine sadece 4 km sürüş uzaklığındadır.

Larnaka Havaalanı çeşitli restoran ve kafeleri ile birlikte modern terminal binası 2009 yılında yenilenmiştir ve açılmıştır.

Havaalanı'nın ticari yolcu terminali, gelişler giriş katı ve dönüşler birinci kat olmak üzere 2 bölüm olarak düzenlenmiştir. Larnaka Havaalanı'na dünyanın her yerinden uçuş yapılabilmektedir.

Larnaka ya direk uçuşlar yapılabilmektedir ve havaalanı, Avrupa ve Orta Doğu arasında çok sayıda yolcu ya ev sahipliği yapmaktadır.

Larnaka havalimanından uluslar arası ve charter seferler yapılmaktadır. Bunlardan bazıları; British Airways, Thomas Cook Airlines , Cyprus Airways, Aeroflot, Olympic Air Aegean Airlines, Austrian Airlines, Emirates and Lufthansa dır.

Havaalanına, minibüs, taksi ve kiralık araç hizmetleri ile ulaşım kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu servislerin tümü firmamız Pickup North Cyprus tarafından en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Fiyatlarımızı görmek için lütfen taksi transfer rezervasyon sayfasına gidiniz.