Paylaşımlı Taksi Transfer


Kuzey Kıbrıs'ta Paylaşımlı Taksi Transfer

Kuzey Kıbrıs'ta bir ilk olan paylaşımlı taksi transfer hizmetimiz kapıdan kapıya hizmet sağlamaktadır. Girne ve Girne otellerine, Mağusa, Lefkoşa, Bafra bölgeleri ve otellerine en ekonomik fiyatlarla, gideceğiniz noktaya gecikmeden sizi ulaştırıyoruz. Buradaki amacımız aynı yöne seyahat edecek kişileri organize edip yüksek maliyetten ve zaman kaybından sizleri kurtarmaktır.

Kuzey Kıbrıs'ı ziyaret etmeyi planladığınızda, gezinizi gerçekleştireceğiniz yerlere en düşük maliyetle ve sorun yaşamadan transferinizi nasıl sağlayacağınızı düşünüyorsanız, Pickup North Cyprus taksi transfer talebinizi en iyi şekilde sağlayacaktır.

Tek yapmanız gereken sitemizin rezervasyon sistemi üzerinden tüm transfer detaylarınızı girerek rezervasyonunuzu yapmaktır.

Araçlarımız genellikle 6 ila 10 koltuk oturma kapasitesine sahiptir.

Aynı durak noktasına seyahat edecek kişi sayısı fazlaysa, araç koltuk sayısı 4 durak noktasını aşmayacak şekilde artabilir.

Gelişinizde havalimanı görevlimiz sizi yolcu çıkış kapısında "Pickup Transfer" yazısıyla karşılayacaktır. Paylaşımlı transfer hizmetimizde, aracımız tüm misafirlerimizin gelişiyle ilk durak noktasına hareket edecektir. (Azami 4 durak).

Diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

Paylaşımlı transfer rezervasyon sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.

Lütfen dikkatle okuyunuz

  1. Havalimanına gidiyorsanız, adresinizden alınma saati, yolculuğunuzdan 1 gün önce 19:00 ile 21:00 arasında SMS ile bildirilir.
  2. Havalimanından alınacaksanız, çıkış kapısında karşılama, yolcu adı veya mtstur yazılı logo ile olacaktır.
  3. Paylaşımlı transfer için kişi başı 1 küçük ve 1 büyük valizden fazlası varsa lütfen belirtin. Bildirilmeyen ek valizler araca alınmaz.
  4. Yolculuğunuza saat kalana kadar revervasyon yapabilirsiniz.