Sıkça Sorulan Sorular

HANGİ BÖLGELERE TRANSFER HİZMETİ VERİYORSUNUZ?

Girne bölgesi ( Karşıyaka, Esentepe, Dikmen, Boğaz ve Arapköy hariç) Lefkoşa, Bafra, Mağusa ve İskele otellerinden Ercan Havalimanı’na gidiş dönüş transfer hizmeti veriyoruz.


SİZE NASIL GÜVENEBİLİRİM ?

2015 yılında sizlere sunmaya başladığımız bu hizmetimiz, araçlarımızın konfor ve kalitesi, tecrübeli kaptanlarımız ve 3D secure güvenli ödeme yöntemimizle sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Misafirlerimiz asla mağdur edilmez.


PAYLAŞIMLI TRANSFERDE 1 KİŞİ DAHİ OLSAM YİNE DE AYNI FİYATA TRANSFER YAPIYOR MUSUNUZ?

Evet. Tek kişi dahi olsanız, sizi havalimanına paylaşımlı transfer fiyatına götürüyoruz.


NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?

Web sayfamız üzerinden online rezervasyon formumuzu doldurarak rezervasyon yapabilirsiniz. 7/24 hizmet sağlayan ekibimiz, rezervasyonları anlık takip etmektedir. Transfer rezervasyon sayfasına gitmek için burayı tıklayın.


NEDEN SADECE ONLINE REZERVASYON?

Yanlış anlaşılmaları engellemek adına doğru olan, yolculuk bilgilerinin yolcu tarafından girilmesidir.


NE KADAR ÖNCEDEN REZERVASYON YAPABİLİRİM?

Tur veya transfer bildirimleriniz için sistem üzerinden 24 saat önceden daha kısa bir süre kalmışsa telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir.


HAVALİMANINDA TRANSFER ARACINI NASIL BULURUM?

Sizi, PickUp Transfer karşılama tabelamız ile yolcu çıkış kapısında karşılayıp aracınıza yönlendiriyoruz.


HAVALİMANINDA KİMSE BİZİ KARŞILAMAZSA NE YAPMALIYIM?

Bizi aramanız yeterli olacaktır. Müşteri destek ekibimiz size sorunsuz bir hizmet sağlamak adına 7/24 çalışmaktadır. En kısa sürede sorunu anlayıp çözüme ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz. İletişim sayfamıza buradan erişebilirsiniz.


NE KADAR ÖNCEDEN İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİRİM?

PickUp Travel, müşteri tarafından verilen telefon numaralarına ulaşamıyor ise, iptal etme ve/veya değişiklik haklarını kendi inisiyatifinde tutar. Hizmet tarihinden yirmi dört saat öncesine kadar yapılacak olan iptal ve/veya değişikliklerde, hizmet bedeli kesintisiz olarak iade edilir. Hizmet tarihine yirmi dört saatten az fakat 6 saatten fazla bir süre kalmış olan hizmetlerimiz için değişiklik ve/veya iade talebinde, hizmet bedelinin yüzde ellisi iade edilir. Hizmet saatine 6 saatten az kalmış ise iade yapılmaz.


UÇAĞIM RÖTAR YAPARSA TRANSFERİM NE OLUR?

Merak etmeyin, PickUp North Cyprus ekibi tüm uçuşları anlık olarak takip eder ve tüm güncellemelerden haberdardır. Özel ve VIP transfer hizmetlerimizde siz ne zaman gelirseniz biz de o zaman oradayız. Paylaşımlı transferde de, bir sonraki müsait olan aracımız ile hizmetimizi yine sağlıyoruz.

Lütfen dikkatle okuyunuz

  1. Havalimanına gidiyorsanız, adresinizden alınma saati, yolculuğunuzdan 1 gün önce 19:00 ile 21:00 arasında SMS ile bildirilir.
  2. Havalimanından alınacaksanız, çıkış kapısında karşılama, yolcu adı veya mtstur yazılı logo ile olacaktır.
  3. Paylaşımlı transfer için kişi başı 1 küçük ve 1 büyük valizden fazlası varsa lütfen belirtin. Bildirilmeyen ek valizler araca alınmaz.
  4. Yolculuğunuza saat kalana kadar revervasyon yapabilirsiniz.