VIP Taksi Transfer

 

Kuzey Kıbrıs VIP Taksi Transfer

Yine bir ilk olarak VIP transfer kavramına gerçek bir anlam katmak istedik. Firmamız, yolculcularını talep ettikleri varış noktalarına güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırmakta uzmanlaşmıştır.

Pickup North Cyprus Taksi Transfer, sadece, konusunda uzman, nazik ve birçoğu İngilizce konuşabilen, sizi varış noktanıza en verimli yolları kullanarak güvenli bir şekilde ulaştıracak sürücülerle çalışmaktadır. Hizmet servisimizin içeriği; sizin tercih edeceğiniz talebinize en uygun araçları, Wi-Fi, ve yine sizin tercih edeceğiniz sıcak / soğuk - alkollü/ alkolsüz içecekler ile müzik ve yemek seçeneklerini içermektedir.

Sürücülerimiz, ihtiyaç dâhilinde tüm havalimanı işlemleri boyunca size, biniş kapısına kadar size eşlik edebilirler. Yolculuğunuzu sorunsuz ve keyifli bir deneyime dönüştürmek için size garanti veriyoruz.

Diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

VIP transfer rezervasyon sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.

 

Lütfen dikkatle okuyunuz

  1. Havalimanına gidiyorsanız, adresinizden alınma saati, yolculuğunuzdan 1 gün önce 19:00 ile 21:00 arasında SMS ile bildirilir.
  2. Havalimanından alınacaksanız, çıkış kapısında karşılama, yolcu adı veya mtstur yazılı logo ile olacaktır.
  3. Paylaşımlı transfer için kişi başı 1 küçük ve 1 büyük valizden fazlası varsa lütfen belirtin. Bildirilmeyen ek valizler araca alınmaz.
  4. Yolculuğunuza saat kalana kadar revervasyon yapabilirsiniz.