Kıbrıs'ta Yapılabilecek Etkinlikler

Kıbrıs' ta DalışKuzey Kıbrıs Özel Taksi Transfer

Kuzey Kıbrıs, keşfedilmeyi bekleyen, Dünyanın sayılı yerlerinden biridir. Henüz, deniz yaşamının bozulmadığı, kirlenmemiş temiz suları Kuzey Kıbrıs’ta bulabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs'ın antik öyküsü de, bir kez suyun altında bulunduğunuzda daha görülmesi gereken çok şey olduğunu gösterir. Kuzey Kıbrıs birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu sayede, Kuzey Kıbrıs'ta dalgıçlar, eski zamanlara dalıp, harap gemilerle rastlama şansı yakalayabilirler. Dalış tüm yıl boyunca devam etmektedir ve Kuzey Kıbrıs tatilinizi çeşitlendirmek için ideal bir aktivitedir.

Kıbrıs’ın benzersiz resifleri, balık çeşitliliği ve Akdeniz'in sıcak, kristal berraklığındaki suları, Kıbrıs dalgıçlar için harika bir hedef haline getirmektedir. Kuzey kıyıları boyunca pek çok kayalık resifleri mevcuttur.


Karpaz limanı bölgenin sihirli ve güzel sahil şeridini keşfetmek için mükemmel bir yerdir.

Yeni dalgıçlar ve yeni başlayanlar için, yaz ortasından Eylül ayına kadar olan dönem dalış için en iyi zamanlardır.

Girne’nin doğu veya batısındaki yaklaşık yirmi kadar dalış bölgesinden birini seçebileceğiniz gibi sahil boyunca mevcut olan başka bölgelerdeki dalış safarileri arasından da seçim yapabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Paylaşımlı Taksi Transfer

Lütfen dikkatle okuyunuz

  1. Havalimanına gidiyorsanız, adresinizden alınma saati, yolculuğunuzdan 1 gün önce 19:00 ile 21:00 arasında SMS ile bildirilir.
  2. Havalimanından alınacaksanız, çıkış kapısında karşılama, yolcu adı veya mtstur yazılı logo ile olacaktır.
  3. Paylaşımlı transfer için kişi başı 1 küçük ve 1 büyük valizden fazlası varsa lütfen belirtin. Bildirilmeyen ek valizler araca alınmaz.
  4. Yolculuğunuza saat kalana kadar revervasyon yapabilirsiniz.