Hizmetlerimiz

Özel Taksi Transfer

Kuzey Kıbrıs Özel Taksi Transfer

Özel transfer hizmetimizle varış noktanıza uygun ve konforlu bir sürüş garanti vermekteyiz. Özel transfer talebiniz için, sistemimizden kişi sayınıza uygun araç seçiminizi yaparak gitmek istediğiniz güzergâhı seçip rezervasyon formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Rezervasyon işleminize başladığınızda, otomatik rezervasyon sistemimiz gerekli alanları size göstererek kolaylık sağlayacaktır. Özel transferinizde araç sadece size özel olarak tahsis edilecektir. Transferinizi en iyi şekilde gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyacağız.

Sürücülerimiz talep edilen alınış noktası ve istenilen zamanda sizi karşılayacaktır. Danışmak başka sorunuz varsa lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Özel transfer rezervasyon sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.


VIP Taksi Transfer

Yine bir ilk olarak VIP transfer kavramına gerçek bir anlam katmak istedik. Firmamız, yolculcularını talep ettikleri varış noktalarına güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırmakta uzmanlaşmıştır.

Pickup North Cyprus Taksi Transfer, sadece, konusunda uzman, nazik ve birçoğu İngilizce konuşabilen, sizi varış noktanıza en verimli yolları kullanarak güvenli bir şekilde ulaştıracak sürücülerle çalışmaktadır. Hizmet servisimizin içeriği; sizin tercih edeceğiniz talebinize en uygun araçları, Wi-Fi, ve yine sizin tercih edeceğiniz sıcak / soğuk - alkollü/ alkolsüz içecekler ile müzik ve yemek seçeneklerini içermektedir.

Sürücülerimiz, ihtiyaç dâhilinde tüm havalimanı işlemleri boyunca size, biniş kapısına kadar size eşlik edebilirler. Yolculuğunuzu sorunsuz ve keyifli bir deneyime dönüştürmek için size garanti veriyoruz.

VIP transfer rezervasyon sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.

Kuzey Kıbrıs Paylaşımlı Taksi Transfer

Paylaşımlı Taksi Transfer

Kuzey Kıbrıs Paylaşımlı Taksi Transfer

Kuzey Kıbrıs'ta bir ilk olan paylaşımlı taksi transfer hizmetimiz kapıdan kapıya hizmet sağlamaktadır. Girne ve Girne otellerine, Mağusa, Lefkoşa, Bafra bölgeleri ve otellerine en ekonomik fiyatlarla, gideceğiniz noktaya gecikmeden sizi ulaştırıyoruz. Buradaki amacımız aynı yöne seyahat edecek kişileri organize edip yüksek maliyetten ve zaman kaybından sizleri kurtarmaktır.

Kuzey Kıbrıs'ı ziyaret etmeyi planladığınızda, gezinizi gerçekleştireceğiniz yerlere en düşük maliyetle ve sorun yaşamadan transferinizi nasıl sağlayacağınızı düşünüyorsanız, Pickup North Cyprus taksi transfer talebinizi en iyi şekilde sağlayacaktır.

Tek yapmanız gereken sitemizin rezervasyon sistemi üzerinden tüm transfer detaylarınızı girerek rezervasyonunuzu yapmaktır.

Araçlarımız genellikle 6 ila 10 koltuk oturma kapasitesine sahiptir.

Aynı durak noktasına seyahat edecek kişi sayısı fazlaysa, araç koltuk sayısı 4 durak noktasını aşmayacak şekilde artabilir.

Gelişinizde havalimanı görevlimiz sizi yolcu çıkış kapısında "Pickup Transfer" yazısıyla karşılayacaktır. Paylaşımlı transfer hizmetimizde, aracımız tüm misafirlerimizin gelişiyle ilk durak noktasına hareket edecektir. (Azami 4 durak).

Paylaşımlı transfer rezervasyon sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.

Lütfen dikkatle okuyunuz

  1. Havalimanına gidiyorsanız, adresinizden alınma saati, yolculuğunuzdan 1 gün önce 19:00 ile 21:00 arasında SMS ile bildirilir.
  2. Havalimanından alınacaksanız, çıkış kapısında karşılama, yolcu adı veya mtstur yazılı logo ile olacaktır.
  3. Paylaşımlı transfer için kişi başı 1 küçük ve 1 büyük valizden fazlası varsa lütfen belirtin. Bildirilmeyen ek valizler araca alınmaz.
  4. Yolculuğunuza saat kalana kadar revervasyon yapabilirsiniz.