Yakın Doğu Üniversitesi


Near East University Yakin Dogu Universitesi Hastanesi Ve Tip Fakultesi.jpgNear East University Yakin Dogu Universitesi3.jpgNear East University.pngNear East University2.jpgNear East University Yakin Dogu Universitesi4.jpgNear East University Yakin Dogu Universitesi5.jpgNear East University Yakin Dogu Universitesi6.jpg

Yakın Doğu Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Lefkoşa'da, 1988 yılında kurdu. Günümüzde, 90 farklı ülkeden gelen 25.000 öğrencisi ile Yakın Doğu Üniversitesi, Kuzey Kıbrıs'taki en büyük özel uluslararası üniversitedir.

Bugün Yakın Doğu Üniversitesi 17 Fakülte, 90 bölüm ve nitelikli akademik kadrosu ile öğrencilerine yüksek eğitim standartlarında çalışma fırsatları sunmaktadır.

Kıbrıs'ın ilk büyük, yüksek teknolojili özel hastanesi olan Yakın Doğu Üniversite hastanesi 2008 yılında üniversite Lefkoşa kampüsünün yanında hizmete açılmıştır. Üniversite Hastanesi hastaları için en iyi bakımı sunmaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi, Avrupa Üniversiteler Birliği ve Uluslararası Üniversiteler Birliği tam üyesidir.

Yakın Doğu Üniversitesi'nin öğrencilerine ücretsiz sergi, tiyatro, konser ve spor faaliyetleri gibi çeşitli aktivite imkânları vermektedir. Bu etkinliklerden bazıları halka açık olarak da düzenlenmektedir.

Üniversite, öğrencilerine hafta içleri, şehir merkezi ve kampüs arasında ücretsiz otobüs hizmeti sunmaktadır.

Servis, kampüsten, şehir merkezine kadar olan rotada öğrencilerin gerekli tüm ihtiyaçları için çeşitli bölgelerde durmaktadır.

Ayrıca öğrenciler Kuzey Kıbrıs'ta ulaşım için araç kiralama, taksi ve minibüs gibi transfer hizmetleri sağlayan çeşitli firmalardan da faydalanabilirler.

Yakın Doğu Üniversitesi - Ercan Havaalanı Ulaşım, Transfer Ücretleri

PickUp North Cyprus Kıbrıs'ta yolcu taşımacılığı, transfer hizmetleri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. PickUp North Cyprus ile transfer rezervasyonunuzu yaptıktan sonra, araç sizi dilediğiniz noktadan alıp gitmek istediğiniz varış noktanıza güvenli ve olabilecek en ekonomik ücrete götürecektir.

Ercan Havalimanı'ndan Yakın Doğu Üniversitesi'ne Havaalanı Transfer Ücretleri

  • Paylaşımlı Transfer Kişi Başı: 1 Kişi 29 TL | 2 Kişi 55 TL | 3 Kişi 65 TL | 4 Kişi 75 TL | 5 Kişi 75 TL
  • Özel Transfer Araç Başı: Taksi 1-3 Kişi 69 TL | Taksi 1-6 Kişi 89 TL
  • VIP Transfer (Limuzin ile): Taksi 1-3 Kişi 400 TL | Taksi 1-6 Kişi 530 TL

Ercan Havalimanı'ndan Yakın Doğu Üniversitesi'ne gidecekseniz bu bağlantıyı tıklayarak doğrudan rezervasyon sayfasına gidebilirsiniz.

Yakın Doğu Üniversitesi'nden Ercan Havalimanı'na gidecekseniz bu bağlantıyı tıklayarak doğrudan rezervasyon sayfasına gidebilirsiniz.