Doğu Akdeniz Üniversitesi


Eastern Mediterranean University Library.jpgEastern Mediterranean University.pngEastern Mediterranean University Rectors Office Rektorluk.jpgEastern Mediterranean University 2.jpgEastern Mediterranean University 3.jpgEmuimg.jpg

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), Kuzey Kıbrıs'ın Gazimağusa şehrinde yer almaktadır. 1979 yılında kuruluşundan bu yana Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce ağırlıklı programlar sunmaktadır.

Üniversite, öğrencilerine modern eğitim anlayışıyla büyük eğitim olanakları ile kaliteli Öğrenci Değişim programı fırsatları sunuyor.

Üniversite çeşitli kampüs imkânlarına sahiptir. Kampüs yaşamı öğrencilerin gereksinim duydukları, gerekli tüm imkânları öğrencilerine sağlamaktadır. Üniversite aynı zamanda farklı ülkelerden gelen öğrenciler için de çeşitli sosyal ve kültürel programlara sahiptir.

Farklı kültürlerin kaynaşması, öğrencilere yaşam boyu sahip olacakları unutulmaz, faklı bir tecrübe ve değer sağlar.

Doğu Akdeniz Üniversitesi, şehrin farklı yerlerinde ikamet öğrencilerine güvenli ulaşım olanağı sağlamaktadır ve kampüs hem de üniversite ulaşım hizmetleri, bizim öğrenciler için ücretsiz sunulmaktadır ve ulaşım servisi, profesyonel, zamanında hizmet ve güvenli ve güvenilir araçlar vermeyi taahhüt eder.

Üniversite ulaşım hizmetleri, öğrencilerine profesyonel, zamanında ve güvenilir bir ulaşım hizmeti vermeyi taahhüt eder.

Bunun yanında Kuzey Kıbrıs'taki taşımacı ve turizm firmaları da yolcularına havaalanından bulundukları bölgeye transfer hizmeti vermektedir.

Kuzey Kıbrıs'ın güvenilir, profesyonel firması PickUp North Cyprus, yolcularına makul fiyatlı, havaalanı veya gidecekleri herhangi bir bölgeden bir diğerine konforlu transfer hizmeti sunmaktadır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi - Ercan Havaalanı Transfer Ücretleri

Ercan Havalimanı'ndan Doğu Akdeniz Üniversitesi'ne Havaalanı Transfer Ücretleri

  • Paylaşımlı Transfer Kişi Başı: 1 Kişi 29 TL | 2 Kişi 54 TL | 3 Kişi 75 TL | 4 Kişi 89 TL | 5 Kişi 105 TL
  • Özel Transfer Araç Başı: Taksi 1-3 Kişi 69 TL | Taksi 1-6 Kişi 119 TL
  • VIP Transfer (Limuzin ile): Taksi 1-3 Kişi 425 TL | Taksi 1-6 Kişi 560 TL

Ercan Havalimanı'ndan Doğu Akdeniz Üniversitesi'ne gidecekseniz bu bağlantıyı tıklayarak doğrudan rezervasyon sayfasına gidebilirsiniz.

Doğu Akdeniz Üniversitesi'nden Ercan Havalimanı'na gidecekseniz bu bağlantıyı tıklayarak doğrudan rezervasyon sayfasına gidebilirsiniz.